Najnowsze

Napisz do nas

Jeśli chcesz by portal opublikował Twój tekst, skontaktuj się z redakcją.

Email
zachod24@zachod.pl

Telefon
+48 68 455 55 05

Adres
Kukułcza 1
Zielona Góra

Media społecznościowe

Kto podliczy Kotylaka?

Sławomir Kotylak – kandydat Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Zielonej Góry zaprezentował 20 września swój program pt. „Energia dla Miasta”. Zaproponował tysiączłotowy „Bon Seniora”, darmową komunikację dla Zielonogórzan, przebudowę amfiteatru, budowę dwóch parkingów wielopoziomowych i 36 innych zadań, których jak dotąd nie ujawnił.

Senator Waldemar Sługocki – mentor niedoświadczonego kandydata KO – podkreślił na Fb, że najważniejszym przesłaniem programu Kotylaka jest podmiotowe traktowanie Zielonogórzan. Słowa oczywiście kosztują niewiele ale warto najpierw dokładnie przemyśleć ich logiczny wydźwięk.

Senator Sługocki ucieszył się bowiem, że jego wychowanek ma program właśnie dla Zielonogórzan. A dla kogo jeszcze miałby go mieć? Na razie Sławomir Kotylak zaprezentował jedynie główne elementy programowe, które jak na środowisko liberałów brzmią niezwykle populistycznie.

Kandydat KO nie wyjaśnia ile będzie kosztował podatników jego program i czy zamierza sfinansować go, zadłużając kolejne pokolenia Zielonogórzan. Strach pomyśleć ile może nas kosztować nieujawnionych 36 pomysłów z programu liberalnego populisty Sławomira Kotylaka.

fot. Pixabay

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści publikacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady Społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.


Skomentuj przez Facebooka
You don't have permission to register