Najnowsze

Napisz do nas

Jeśli chcesz by portal opublikował Twój tekst, skontaktuj się z redakcją.

Email
zachod24@zachod.pl

Telefon
+48 68 455 55 05

Adres
Kukułcza 1
Zielona Góra

Media społecznościowe

Prezydent z Łącznika

Odpowiednikiem kampanii reklamowych w handlu, są w polityce kampanie propagandowe. Propaganda ma uczynić z nerwusa oazę spokoju, a człowieka z niedowładem sukcesów, wykreować na męża opatrznościowego – powiatu o statusie miejskim. W prezydenckim „Łączniku zielonogórskim” uznali, że w Zielonej Górze jest tylko jeden mąż opatrznościowy. Nazywa się Janusz Kubicki i od 12 lat buduje, i buduje, z patosem w stylu lat 70 – tych, ubiegłego stulecia.

„Dzięki odważnym decyzjom i mozolnej pracy doprowadziliśmy do tego, że Zielona Góra przesunęła się do miast wyższej kategorii” – powiedział Janusz Kubicki na łamach swojej propagandowej gazetki i okazało się nagle, że mieszkamy już w mieście wyższej kategorii, co rzecz jasna miło łechce naszą próżność. Tytuły w najnowszym ” Łączniku zielonogórskim” powalają nas sloganami; „Budujemy, Budujemy, Naszą Zieloną Górę” i jeszcze dokopują malkontentom, produkcyjniakiem w stylu – „Zielona Góra buduje się na potęgę”.

Tania propaganda (Łącznik zielonogórski, jest za darmo), ma nam wbić do głowy, że dzięki Januszowi Kubickiemu stajemy się potężni i bierzemy udział w cudzie gospodarczym godnym miasta wyższej kategorii. Prywatną propagandę, Januszowi Kubickiemu robią ludzie, którym on za to płaci z pieniędzy zielonogórskich podatników.

Hucpa robi się tym większa im bardziej Kubicki boi się, że tych wyborów nie wygra w pierwszej turze. A że nie wygra to jest pewne, nie tylko moim zdaniem. Ludzie w Zielonej Górze od lat duszą się smogiem, a z miasta wyższej kategorii wyjechało na stałe w ciągu 12 lat rządów Janusza Kubickiego kilka tysięcy osób. I żadna propaganda tego nie zakłamie.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści publikacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady Społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.


Skomentuj przez Facebooka
You don't have permission to register