Najnowsze

Napisz do nas

Jeśli chcesz by portal opublikował Twój tekst, skontaktuj się z redakcją.

Email
zachod24@zachod.pl

Telefon
+48 68 455 55 05

Adres
Kukułcza 1
Zielona Góra

Media społecznościowe

Nowa Sól już nie taka atrakcyjna?

Wadim Tyszkiewicz alarmuje ws. odpływu zagranicznych firm, które wycofały się z rozmów o możliwych inwestycjach w Nowej Soli.

Prezydent stosując pokrętną logikę, zastanawia się czy przypadkiem nie jest to związane z „politycznymi harcami rządu” i rzekomym brakiem zaufania do Polski.

Postawię inne pytania. Może oferta inwestycyjna Nowej Soli nie jest już tak atrakcyjna, a polityczne harce prezydenta Tyszkiewicza odstraszają od inwestowania w regionie? 

Obym się mylił.

 

 

fot. Facebook

O autorze

Z-ca redaktora naczelnego Radia Zachód S.A.

Komentarze

 • Avatar
  Wadim Tyszkiewicz
  29 listopada 2018

  Szanowny Panie redaktorze, wygląda na to, że poziom Pańskiej złośliwości i politycznego poddaństwa wobec partii rządzącej jest wprost proporcjonalny do Pańskiej inteligencji, a co za tym idzie, i do umiejętności, czy raczej jej braku, czytania ze zrozumieniem.
  Wydawałoby się, że osoba aspirująca do roli redaktora naczelnego regionalnej rozgłośni Polskiego Radia powinna choćby w minimalnym stopniu posiadać cechy obiektywizmu i profesjonalizmu.
  Gdyby Pan łaskawie przeczytał jeszcze raz z uwagą mój tekst, tym razem ze zrozumieniem, to powinien Pan z niego wywnioskować, że to nie o spadek atrakcyjności inwestycyjnej Nowej Soli chodzi, a o wycofanie się inwestorów z ulokowania swoich fabryk w całym naszym pięknym kraju. O czym świadczy fakt wycofania się z inwestowania w ogóle w POLSCE!!! Rozumie Pan tę subtelną różnicę?
  A co do moich politycznych harców, to wolę wyrażać swoje opinie zgodnie z tym co podpowiada mi rozum i sumienie, co pozwala mi na to, bym mógł spojrzeć co rano w lustro, zamiast być, jak niektórzy choćby i redaktorzy Radia, politycznym koniunkturalistą, poddańczo i służalczo oddanym partii będącej przy władzy, zaprzedając swój honor i odkładając na bok rzetelność dziennikarską. To kwestia wyboru. Myślę, że moje osobiste poglądy polityczne (harce), w ponoć jeszcze wolnym kraju, nie przekładają się na decyzje podejmowane wobec Nowej Soli przez polityków z partii z prawem i sprawiedliwością w nazwie? Choć moja częstotliwość obecności w publicznym radiu jest tego zaprzeczeniem.
  Tak przy okazji cieszę się, że mój prywatny profil facebookowy jest tak pilnie, starannie i z uwagą śledzony przez prorządową rozgłośnię. W końcu za coś bierze Pan pieniądze. Rzetelność godna wyżej sprawy Panie redaktorze.
  Pozdrawiam słuchaczy Radia Zachód.

 • Avatar
  Wadim Tyszkiewicz
  29 listopada 2018

  Dodam tylko, skoro Pan z taką uwagą śledzi mój profil, to bardzo żałuję, że nie skomentował Pan moich testów: o „Resortowych dzieciach” PiS, o łamaniu Konstytucji, o korupcji politycznej itd. Rozumiem, że niepoprawne polityczne, a przez to nie nadające się do komentowania na portalu prorządowej regionalnej rozgłośni Polskiego Radia. No cóż, taki kraj.

 • Avatar
  Anja
  1 grudnia 2018

  Niech Pan Panie Wadimie nie dyskutuje rezimowym trollem, ktory jest jednoczesnie tajnym lub jawnym wspolpracownikiem PISS. Za rok, lub dwa on straci prace i nigdy juz jej nie znajdzie, bo nikt nie bedzie chcial zatrudnic bylego TW, Pan Panie Wadimie zas zawsze zostanie zapamietany i zapisany na kartach historii Nowej Soli wielki obywatel tego miasta, ktory podniosl je z kompletnej ruiny do rangi nowoczesnego i preznego miasta

Dodaj komentarz

You don't have permission to register