Najnowsze

Napisz do nas

Jeśli chcesz by portal opublikował Twój tekst, skontaktuj się z redakcją.

Email
zachod24@zachod.pl

Telefon
+48 68 455 55 05

Adres
Kukułcza 1
Zielona Góra

Media społecznościowe

Samozniszczenie

Tak szybko odchodzą, właściwie to się rozbiegają, a zamierzali rządzić lub współrządzić Polską. Sami sobie zafundowali serię nieszczęść. Nie potrafili rozliczyć kampanii wyborczej i szybko popadli w finansowe tarapaty. Następnie pozbyli się Ryszarda Petru, który powołał ich do politycznego bytu.

W Nowoczesnej nastał czas kobiet kojarzonych z partyjną detronizacją Ryszarda Petru. Ambitna Katarzyna Lubnauer podzieliła się władzą z ambitną Kamilą Gasiuk – Pihowicz. Na krótko. Marząca o posadzie europarlamentarzystki, posłanka Gasiuk – Pihowicz zabrała torebkę, sześcioro posłów i wyszła z.. Nowoczesnej. Dołączył do nich wyrzucony z partii (po naciskach Lubnauer), Piotr Misiło, a Katarzyna Lubnauer poskarżyła się w mediach, że czuje się zdradzona.

Niedostatek inteligencji emocjonalnej, fatalizm losu, żart historii? Jakby nie było, to okrzyk Joanny Scheuring – Wielgus „precz z dyktaturą kobiet” wpisał się proroczo w smutny los Nowoczesnej.

Powstaniu Nowoczesnej towarzyszyły wielkie nadzieje zwolenników opozycji i opozycyjnych mediów. Partia miała być nową jakością na polskiej scenie politycznej, a wyszło jeszcze gorzej niż zwykle.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści publikacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady Społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.


Skomentuj przez Facebooka
You don't have permission to register