Najnowsze

Napisz do nas

Jeśli chcesz by portal opublikował Twój tekst, skontaktuj się z redakcją.

Email
zachod24@zachod.pl

Telefon
+48 68 455 55 05

Adres
Kukułcza 1
Zielona Góra

Media społecznościowe

Misjonarze z Urzędu Marszałkowskiego

Urząd Marszałkowski zaplanował na ten rok atrakcyjne geograficznie misje gospodarcze. Podniosłe słowo misja samo w sobie sugeruje, że mamy innym ludziom coś wyjątkowego do zaproponowania. Kierując się tym przekonaniem nasi reprezentanci zaczną niebawem oswajać z lubuskimi frykasami: Nowojorczyków, Monachijczyków, Paryżan i mieszkańców kazachskiego, stołecznego miasta Ałmaty.

W Nowym Jorku o letniej porze wojewódzka grupa misyjna weźmie udział w targach Summer Fancy Food. Na jesieni być może wstrząśniemy miastem Monachium w ramach misji o nazwie – Oktoberfest. Jest nadzieja, że Paryż uda się czymś zaskoczyć a w Ałmaty też odniesiemy sukcesy.

Za jakiś czas okaże się czy nasze województwo jest międzykontynentalnym mocarstwem kulinarnym. Jeśli tak będzie to spodziewajmy się w Gorzowie Wielkopolskim, Zielonej Górze, Nowej Soli i w Jasieniu, wysypu biznesmenów i turystów z: Nowego Jorku, Paryża, Ałmaty i Monachium.

 

fot. Pixabay

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści publikacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady Społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.


Skomentuj przez Facebooka
You don't have permission to register