Najnowsze

Napisz do nas

Jeśli chcesz by portal opublikował Twój tekst, skontaktuj się z redakcją.

Email
zachod24@zachod.pl

Telefon
+48 68 455 55 05

Adres
Kukułcza 1
Zielona Góra

Media społecznościowe

Misjonarze z Urzędu Marszałkowskiego

Urząd Marszałkowski zaplanował na ten rok atrakcyjne geograficznie misje gospodarcze. Podniosłe słowo misja samo w sobie sugeruje, że mamy innym ludziom coś wyjątkowego do zaproponowania. Kierując się tym przekonaniem nasi reprezentanci zaczną niebawem oswajać z lubuskimi frykasami: Nowojorczyków, Monachijczyków, Paryżan i mieszkańców kazachskiego, stołecznego miasta Ałmaty.

W Nowym Jorku o letniej porze wojewódzka grupa misyjna weźmie udział w targach Summer Fancy Food. Na jesieni być może wstrząśniemy miastem Monachium w ramach misji o nazwie – Oktoberfest. Jest nadzieja, że Paryż uda się czymś zaskoczyć a w Ałmaty też odniesiemy sukcesy.

Za jakiś czas okaże się czy nasze województwo jest międzykontynentalnym mocarstwem kulinarnym. Jeśli tak będzie to spodziewajmy się w Gorzowie Wielkopolskim, Zielonej Górze, Nowej Soli i w Jasieniu, wysypu biznesmenów i turystów z: Nowego Jorku, Paryża, Ałmaty i Monachium.

 

fot. Pixabay

O autorze

publicysta

Komentarze

  • Avatar
    Kazimierz
    8 stycznia 2019

    … jesteśmy także potęgą ko(s)miczną proszę o tym nie zapominać że zapewne niedługo powstanie pomysł budowy ( w okolicach Przylepu zapewne) kosmodromu międzygalaktycznego

Dodaj komentarz

You don't have permission to register