Najnowsze

Napisz do nas

Jeśli chcesz by portal opublikował Twój tekst, skontaktuj się z redakcją.

Email
zachod24@zachod.pl

Telefon
+48 68 455 55 05

Adres
Kukułcza 1
Zielona Góra

Media społecznościowe

R.Zapadka: Trzecie pokolenie UB

Nie ma już PRL-u a nienawiść do Żołnierzy Niezłomnych trwa w najlepsze. Utrzymująca się w 2019 r. otwarta wrogość części naukowców, chałturników i celebrytów oraz działaczy głównie SLD i Nowoczesnej do „Wyklętych” odzwierciedla zamieszkiwanie na jednym terytorium państwowym tradycyjnego narodu polskiego i „polskojęzycznej wspólnoty rozbójniczej” (termin ukuty przez Stanisława Michalkiewicza), która zajęła Polskę pod osłoną stalinowskich bagnetów w 1944 r. Najeźdźcy zapuścili w naszym kraju korzenie i się rozwnuczyli na kraj cały. W rezultacie „dziś trzecie pokolenie AK walczy z trzecim pokoleniem UB”.

Żydokomuna i renegaci, inaczej „Żydy” i „Chamy” (frakcje w PZPR), opanowali aparat PRL, ale odrzucili polskie wartości i sposób życia. Sprawowali władzę w swoistej konspiracji, udając etnicznych Polaków. Dowodem na to dekret z 10 listopada 1945 r. o zmianie i ustalaniu imion i nazwisk. Na jego podstawie dziesiątki tysięcy (?) aparatczyków i ubeckich oprawców zmieniło nazwiska z żydowskich i innych na polskie. W ten sposób próbowali się wtopić w polskie społeczeństwo, odrzucając jego zwyczaje, kulturę. Dla nich Wigilia jest „jeszcze przed świętami”, z golonką w roli głównej i bez opłatka („Nie dostałem szczupaka, więc będzie goloneczka w piwie, towarzyszu generale”).

Jedynymi, którzy odważyli się im przeciwstawić zbrojnie byli bohaterscy Niezłomni, którzy traktowali komunistów, jako obcych i okupantów. Dlatego Michniki i Morele zabijali ich tysiącami albo tylko wyrywali paznokcie, a potem gnoili w życiu codziennym. Przede wszystkim komuniści z pierwszego stalinowskiego tłoczenia okrążyli „Żołnierzy Wyklętych” zajadłą nienawiścią, gdyż zakwestionowali oni legalność ich władzy i odmówili udzielenia tej władzy legitymizacji. Dla czerwonego nie ma większej zbrodni niż okazanie mu pogardy oraz wyrażenie niezgody na jego pretensje do kierowniczej roli w państwie i społeczeństwie.

Obcy zdołał w naszej ojczyźnie zadomowić się, znieść jaja i wyhodować dwa następne pokolenia. „Wyssali oni z mlekiem matek” wspomnianą zajadłą nienawiść do polskości. Wzbudza ona wrzaski, gdy czcimy naszych bohaterów i okazujemy przywiązanie do naszej tradycji. Gdy czcimy Pamięć „Żołnierzy Wyklętych”, to lżą ich oskarżeniami, że byli „zbrodniarzami”, „wyrzutkami społecznymi, nierobami i frustratami”, a samo święto jest dla nich „szkodliwe i nie powinno w ogóle w Polsce powstać”. „Polskojęzyczna wspólnota rozbójnicza” trwa i ma się dobrze. Nie ustaje w próbach zdominowania tradycyjnych Polaków i narzucenia im obcych norm kulturowych. Siara z „Kilera” powiedziałby, że w tej robocie „mają rozmach ***”.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści publikacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady Społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.


Skomentuj przez Facebooka
You don't have permission to register