Najnowsze

Napisz do nas

Jeśli chcesz by portal opublikował Twój tekst, skontaktuj się z redakcją.

Email
zachod24@zachod.pl

Telefon
+48 68 455 55 05

Adres
Kukułcza 1
Zielona Góra

Media społecznościowe

R.Zapadka: Wybory po polsku, czyli sex made by LGBT

Idą, przytulając gejów i lesbijki, stare komuchy z pierwszego stalinowskiego tłoczenia. Kroczą: Cimoszewicz, Miller, Belka, a za nimi tupta alimenciarz z Gorzowa. Maszerują karnie pod tęczową flagą sojusznicze stronnictwa PO i PSL. Śpieszą uratować kraj przed ciemnogrodem i kompletną ruiną. Zasuwają ze śpiewem o wartościach europejskich i wylewnym żalem za utraconymi ośmiorniczkami. Podążają butni, pewni zwycięstwa, aż wpadli w g***wno sex made LGBT. Tacy niby cwani. Tacy światowi i w ogóle, a wdepnęli i muszą się nerwowo tłumaczyć, że nie chcą masturbować 4-letnich dzieci. Choć pełną gębą i szczerze popierają kartę LGBT+ oraz demoralizację seksualną dzieci wg WHO.

Czyżby było już po zawodach? Żadnych szans na wygranie wyborów? Gdyby tak się stało, to europejskie lewactwo im tego nie wybaczy. Dla nich to będzie nie do zniesienia, że „złowrogi” PiS utrzyma się u władzy, a promocja sodomitów i gomorytek w naszym biednym kraju załamie się hukiem. I co będzie wtedy? Być może z drwiącym śmiechem skrót LGBT będzie rozwijany w duchu oświadczenia posła Roberta Biedronia z 2012 r.. które wygłosił w ESKA TV, komentując wykopyrtnięcie się w trakcie programu: „W moim przypadku boląca pupa to znaczy, że było dobrze.” Musi ten cytat wystarczyć za wskazówkę co do możliwego rozwinięcia LGBT. Kto z tym się upora, ten zrozumie, że dopiero wtedy będzie wstyd i jaja nie do wytrzymania! Nic to, ale przynajmniej będzie można sobie zaśpiewać „Warto było czekać na te piękne czasy. I na własne oczy cuda te zobaczyć”.

Rafał Zapadka

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści publikacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady Społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.


Skomentuj przez Facebooka
You don't have permission to register