Najnowsze

Napisz do nas

Jeśli chcesz by portal opublikował Twój tekst, skontaktuj się z redakcją.

Email
zachod24@zachod.pl

Telefon
+48 68 455 55 05

Adres
Kukułcza 1
Zielona Góra

Media społecznościowe

PR za cenę bezpieczeństwa?

Wiceprzewodniczący lubuskich struktur Platformy Obywatelskiej i burmistrz Krosna Odrzańskiego, Marek Cebula słynie z aktywnego wykorzystywania mediów społecznościowych w komunikacji z elektoratem.

Nie zawsze jednak robi to w sposób przemyślany. Niedawno nagrywał wideo podczas jazdy autostradą.

Mimo, że telefon trzymał pasażer, często odwracał wzrok od widoku za szybą, co mogło skutkować niebezpieczną sytuacją na drodze.

fot. Facebook

Na zachowanie burmistrza zareagował pełniący obowiązki sekretarza lubuskich struktur Prawa i Sprawiedliwości.

Nie bacząc na różnice programowe i polityczną konkurencję, w trosce o bezpieczeństwo wiceprzewodniczącego Platformy oraz dobre wzorce w przestrzeni publicznej, Grzegorz Maćkowiak skwitował zachowanie pytaniem:

Grzegorz Maćkowiak nie doczekał się odpowiedzi burmistrza. Mamy jednak nadzieję, że ten nie będzie już przedkładał PR-u nad bezpieczeństwo swoje i innych.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści publikacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady Społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.


Skomentuj przez Facebooka
You don't have permission to register