Najnowsze

Napisz do nas

Jeśli chcesz by portal opublikował Twój tekst, skontaktuj się z redakcją.

Email
zachod24@zachod.pl

Telefon
+48 68 455 55 05

Adres
Kukułcza 1
Zielona Góra

Media społecznościowe

Tyszkiewicz zaatakował radio. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał

Po szarży jaką na publicystyczną aktywność w Radio Zachód przypuścił Marcin Jabłoński z Platformy Obywatelskiej, dziś do akcji włączył się Wadim Tyszkiewicz z Nowoczesnej.

Prezydent Nowej Soli w jednym z postów cytował wypowiedź koalicjanta, a w kolejnym wezwał Lubuszan, by Ci przestali słuchać radia.

 

fot. Facebook

 

fot. Facebook

 

Mimo słabego zasięgu obydwu postów (zwykle wpisy Wadima Tyszkiewicza mają ok 200 – 300 lajków) pojawiło się kilka komentarzy. 

W jednym z nich, lubuski działacz Nowoczesnej dowiedział się od internauty mieszkającego na wyspach, co sądzi o użytym przez gościa Radia Zachód określenia „IV Rzesza”. Takiej odpowiedzi Tyszkiewicz się nie spodziewał.

 

 

fot. Facebook

PS. Widać wyraźnie, że podobnie jak Marcin Jabłoński, również Wadim Tyszkiewicz „nie umie w publicystykę”. Co do apelu prezydenta w sprawie słuchania radia, zastanawiamy się co zrobi, gdy zaprosimy go na rozmowę do naszego studia.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści publikacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady Społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.


Skomentuj przez Facebooka
You don't have permission to register