Najnowsze

Napisz do nas

Jeśli chcesz by portal opublikował Twój tekst, skontaktuj się z redakcją.

Email
zachod24@zachod.pl

Telefon
+48 68 455 55 05

Adres
Kukułcza 1
Zielona Góra

Media społecznościowe

Polak kpi z Polaków

Nie od dziś wiadomo, że marszałek województwa jest mistrzynią autopromocji. Wykorzysta każdą, nawet najmniejszą okazję do lokowania swojego nazwiska i wizerunku.

Do perfekcji opanowała również przyswajanie w tym celu środków publicznych. Bilbordy z jej zdjęciem zapraszały już na forum gospodarcze, a ostatnio na konferencję poświęconą 15. latom członkostwa Polski w Unii Europejskiej. To, że kampanie reklamowe dziwnie zbiegały i zbiegają się z kampaniami wyborczymi jest oczywiście czystym przypadkiem.

Wszystko odbywa się „zgodnie z prawem”, bo przecież Elżbieta Anna Polak jest lubuskim spiritus movens i nic w naszym regionie bez jej udziału odbyć się nie może. Jest najlepszą reklamą „american dream” realizowanego tu i teraz na Ziemi Lubuskiej.

Wygląda jednak na to, że marszałek przelicytowała z autolansem, a podporządkowanie unijnej dotacji własnym propagandowym celom, właśnie ujrzało światło dzienne.

Ponad dziesięć dni od wydarzenia #lubuskiechallenge na ekranie reklamowym w centrum Zielonej Góry, nadal wyświetlana jest reklama, zadowolonej z siebie Pani Eli, zapraszającej do wzięcia udziału w unijnej konferencji.

Pal sześć gdyby chodziło o przeterminowane papierowe bilbordy, ale slajd z power pointa, który można wyłączyć jednym kliknięciem myszki, to już przesada.

 

O autorze

Z-ca redaktora naczelnego Radia Zachód S.A.

Dodaj komentarz

You don't have permission to register