Najnowsze

Napisz do nas

Jeśli chcesz by portal opublikował Twój tekst, skontaktuj się z redakcją.

Email
zachod24@zachod.pl

Telefon
+48 68 455 55 05

Adres
Kukułcza 1
Zielona Góra

Media społecznościowe

Dziwny humor Platformy

Dziwne poczucie humoru mają działacze Platformy Obywatelskiej. 1. maja, w dniu mającego komunistyczną proweniencję święta, Marek Kamiński postanowił zabłysnąć postem z parafrazą słów ojca założyciela ZSRR, Włodzimierza Lenina. Pozdrowienie dla klasy pracującej okraszone zostało znanym powszechnie wizerunkiem wojennego zbrodniarza. 

Być może Marek Kamiński zapomniał o dokonaniach Lenina, sięgnijmy zatem do Wikipedii:

„Dokładna liczba ofiar rządów Lenina nie jest znana. Amerykański historyk Warren H. Carroll stwierdził, że za rządów Lenina około 5 mln ludzi zmarło podczas głodu wywołanego przez bolszewickie rewizje, zaś liczba osób rozstrzelanych i zmarłych w więzieniach wynosi ponad 1 mln, co razem daje 6 mln ofiar.”

 

fot. Facebook

Na post Kamińskiego zareagowała marszałek Elżbieta Polak, która z zaskoczeniem przyjęła opublikowaną treść. 

My w napięciu czekamy na to, kiedy Marek Kamiński wrzuci na swojego fejsa wizerunek i cytaty z przywódcy III Rzeszy, Adolfa Hitlera.

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści publikacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady Społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.


Skomentuj przez Facebooka
You don't have permission to register