Najnowsze

Napisz do nas

Jeśli chcesz by portal opublikował Twój tekst, skontaktuj się z redakcją.

Email
zachod24@zachod.pl

Telefon
+48 68 455 55 05

Adres
Kukułcza 1
Zielona Góra

Media społecznościowe

Koalicja Europejska odcina się od Junckera

Po wywiadzie, którego Rzeczpospolitej udzielił Jean Claude Juncker, odcinają się od niego politycy Koalicji Europejskiej. Przewodniczący Komisji Europejskiej powiedział bowiem, że Polsce po wygranej Prawa i Sprawiedliwości, nie grozi polexit.

Ostro reagują na to politycy opozycji. Grzegorz Schetyna przekonuje, że słów Junckera nie można traktować poważnie, bo wcześniej mylił się w sprawie brexitu:

Włodzimierz Czarzasty był pytany o słowa Leszka Millera, który sugerował, że udzielając wywiadu, Jean Claude Juncker mógł być pod wpływem alkoholu.

Odpowiadając stwierdził, że przewodniczący Komisji Europejskiej wkrótce straci stanowisko i lepiej słuchać tych, którzy go zastąpią:

Grzegorz Schetyna (PO) i Włodzimierz Czarzasty (SLD) brali dziś udział w wiecu wyborczym Koalicji Europejskiej w Zielonej Górze. Promowali kandydatów do Parlamentu Europejskiego z okręgu zachodniopomorsko – lubuskiego

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści publikacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady Społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.


Skomentuj przez Facebooka
You don't have permission to register