Najnowsze

Napisz do nas

Jeśli chcesz by portal opublikował Twój tekst, skontaktuj się z redakcją.

Email
zachod24@zachod.pl

Telefon
+48 68 455 55 05

Adres
Kukułcza 1
Zielona Góra

Media społecznościowe

Polityczny Piknik Zdrowia

Mimo wietrznej i chłodnej aury, na zielonogórskim deptaku Urząd Marszałkowski pod przewodnictwem Elżbiety Anny Polak, zorganizował w Zielonej Górze Piknik Zdrowia.

W teorii miało być to event promujący zdrowy styl życia i profilaktykę. W praktyce wydarzenie podporządkowano politycznej promocji kandydatów do PE.

Centralne miejsce zawłaszczyli działacze partii politycznych uczestniczących w projekcie Koalicji Europejskiej. Ramię w ramię stali obok siebie członkowie Platformy Obywatelskiej, Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Nowoczesnej i Zielonych (zabrakło PSL??).

Wydarzenie zaszczycili swoją obecnością przewodniczący Grzegorz Schetyna i Włodzimierz Czarzasty. Było zwiedzanie, wspólne fotografie i płomienne przemowy. Cud, że nikt nie spadł z przymałej sceny koło pomnika Bachusa.

Całość, z przymróżeniem oka, w stylówce a la PKF zarejestrowała nasza redakcyjna kamera.

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści publikacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady Społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.


Skomentuj przez Facebooka
You don't have permission to register