Najnowsze

Napisz do nas

Jeśli chcesz by portal opublikował Twój tekst, skontaktuj się z redakcją.

Email
zachod24@zachod.pl

Telefon
+48 68 455 55 05

Adres
Kukułcza 1
Zielona Góra

Media społecznościowe

Histeria Tyszkiewicza

Wadim Tyszkiewicz w złej kondycji po wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Doskonały wynik Prawa i Sprawiedliwości tak zdenerwował prezydenta Nowej Soli, że ten rozważa emigrację.

Labilność emocjonalna Tyszkiewicza jest powszechnie znana, ale jego ostatni komentarz może wskazywać na to, że prezydent ma nie tylko problem z emocjami, ale również z pamięcią.

Zupełnie niedawno polityk podupadłej .Nowoczesnej rozważał przecież start w wyborach do Senatu. Jeśli zdobędzie mandat, a PiS ponownie jak ostatnio pokona opozycje, wakat pozostanie wolny.

Stronnicy prezydenta mają problem ze swoim guru. Ciężko nadążyć za planami Tyszkiewicza.

 

O autorze

Z-ca redaktora naczelnego Radia Zachód S.A.

Komentarze

  • Avatar
    Wadim Tyszkiewicz
    28 maja 2019

    Szanowny Panie redaktorze, etatowy, opłacany z naszych podatków propagandzisto jedynie słusznej partii, zawód dziennikarza wymaga podstawowej umiejętności czytania ze zrozumieniem, a Pan jak widać ma z tym bardzo poważne problemy, nie po raz pierwszy zresztą. Napisałem, że jeśli PiS zdobędzie w wyborach parlamentarnych blisko 46% głosów, a nie daj Boże większość konstytucyjną, to wtedy rozważę opcję emigracji z kraju, w którym demokracja zostanie zastąpiona dyktaturą. Już dzisiaj mamy pełzającą dyktaturę i ograniczaną demokrację, w czym Pan osobiście bierze czynny udział. Cenzura, partyjna propaganda, brak obiektywizmu, niedopuszczanie do głosu ludzi niewygodnych dla partii, czego ja jestem klasycznym przykładem, na antenie publicznego, dzisiaj narodowo-partyjnego Radia Zachód jest jaskrawym tego dowodem. I jeszcze jedno, już kilkukrotnie Panu wyjaśniałem: nie jestem politykiem żadnej partii, w tym Nowoczesnej. Współtworzyłem stowarzyszenie Nowoczesna ponad 4 lata temu. 3 lata temu zrezygnowałem z zasiadania w zarządzie .N. Jestem szeregowym członkiem tej partii, gdyż nie jestem jak chorągiewka na wietrze (przytyk do Pana, Panie redaktorze), która ustawia się zgodnie z politycznym wiatrem i wiernie służy temu, kto jest przy władzy. Jako redaktor publicznego radia, śledzący życie polityczne regionu, powinien Pan wiedzieć, że jeśli wystartuję w wyborach parlamentarnych to jako osoba bezpartyjna, a jeśli tylko będzie taka możliwość, to z bezpartyjnego, obywatelskiego komitetu wyborczego wyborców. Więc proszę nie siać propagandy i potrzeby przewodniej siły narodu. Myślałem, że gdzieś w Panu zostało jeszcze choć o drobinkę honoru, przez co po długiej przerwie podałem Panu rękę, niestety się pomyliłem. Służalczość wobec partii może i daje możliwość kariery, ale na krótką metę. Kiedyś wiatry się odwrócą, ręczę to Panu. Żegnam.

Dodaj komentarz

You don't have permission to register