Najnowsze

Napisz do nas

Jeśli chcesz by portal opublikował Twój tekst, skontaktuj się z redakcją.

Email
zachod24@zachod.pl

Telefon
+48 68 455 55 05

Adres
Kukułcza 1
Zielona Góra

Media społecznościowe

Rafał Zapadka: „Różowa forsa” rządzi

Aspirujący do „słodkiego, miłego życia” płyną w głównym nurcie, razem z całym syfem, który jest produktem ubocznym postępu i nowoczesności. Gorączkowo starając się utrzymać na powierzchni, ulegają posłusznie wszelkim modom i dziwactwom. Żyją nie po to, aby tworzyć, lecz ich zadaniem jest żreć, napychać się, konsumować!

Najwięcej takiego demi-mondu jest w dużych miastach. Chodzą na pasku światowych sprzedawców i tworzą, pod dyktando reklamy i mody, zdyscyplinowane bataliony klientów. Są strzyżeni nie tylko na rynku rzeczy, ale i na rynku idei, szczególnie tych redukujących człowieka do maszyny do seksu, czyli do biomasy.

Rozkwit propagandy LGBT, promocja pederastów i lesbijek, jest rezultatem wzrostu siły nabywczej „różowej złotówki”. Widać to najlepiej po sponsorach tegorocznej „parady równości” w Warszawie. Była nie tylko promowana przez ambasadę Norwegii, także i USA!, ale przede wszystkim przez wielkie koncerny, np.: Coca-cola, Levi’s, Procter and Gamble, Google, i banki Goldman Sachs, GP Morgan i Citibank. Zaangażowanie tych ostatnich zaświadcza, że nad pedałami nie tylko unosi się maskujący zapach lawendy, ale że i śmierdzą oni forsą. Według różnych ośrodków badawczych klienci uprawiający zboczony seks wydają, także w Polsce, na towary i usługi przynajmniej dwa razy więcej niż normalni konsumenci. Są oni bogatsi od pozostałych, bo nie ponoszą kosztów wychowania dzieci. Poza tym są na ogół wykształceni, pracują na dobrze opłacanych stanowiskach i zamieszkują w wielkich miastach.

Ponieważ wszelkiej maści zboczeńcy są tłustym kąskiem dla banków i rynków sprzedaży wszelkiego modnego „piece of shit”, to poważne organizacje nie szczędzą forsy na ich promocje i obronę przed społecznym gniewem. Gdyby tak nie było, to środowiska LGBT byłyby żałosnym, ledwo tolerowanym, tak jak wcześniej w zachodniej cywilizacji, zaściankiem. Tęczowi, podobnie zresztą jak normalni, są dla grup trzymających kredyt i rynki tylko surowcem – „więc trzeba doić, strzyc to bydło,/ a kiedy padnie, zrobić mydło.” Marne to pocieszenie, gdyż nim padną wydojeni mogą przerobić nasze tradycyjne społeczeństwo w rozpuszczoną jak dziadowski bicz hołotę, bez tradycji i historycznej pamięci. O to idzie, o to toczy się wojna.

Rafał Zapadka

fot.Pixabay

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści publikacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady Społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.


Skomentuj przez Facebooka
You don't have permission to register