Najnowsze

Napisz do nas

Jeśli chcesz by portal opublikował Twój tekst, skontaktuj się z redakcją.

Email
zachod24@zachod.pl

Telefon
+48 68 455 55 05

Adres
Kukułcza 1
Zielona Góra

Media społecznościowe

LGBT nie grzeje

Temat LGBT nie grzeje polskiego społeczeństwa, natomiast wyraźnie chłodzi i dzieli opozycję. Niedzielny wiec w Białymstoku szumnie zapowiadany przez lewicowe partie: Wiosnę, Razem i SLD w obronie rzekomo zagrożonych praw homoseksualistów, zakończył się widowiskową klapą. Przybyło nań zaledwie kilkaset osób z całej Polski. Podobnie było w kilkunastu miastach naszego kraju.

Lewicowego wiecu w Białymstoku nie poparło Polskie Stronnictwo Ludowe i Koalicja Obywatelska. Grzegorz Schetyna i Władysław Kosiniak – Kamysz przekonali się, że nadmierne eksponowanie kontrowersyjnych społecznie kwestii obyczajowych nie przynosi korzyści ich ugrupowaniom, a wręcz pomaga Prawu i Sprawiedliwości w mobilizowaniu i poszerzaniu elektoratu. A jest o kogo zabiegać bowiem politolodzy wskazują, że około 30% wyborców zmienia swoje zdanie zależnie od okoliczności. Zapewne na tych samych wyborców liczy lewica, centrum i prawica, ale wyraźnie widać na wiecach i w badaniach opinii, że tzw. marsze równości wywołują jedynie zainteresowanie obyczajowych koneserów. To mogłoby się zmienić gdyby te marsze były brutalnie rozbijane przez przeciwników a policja nie byłaby w stanie sobie poradzić z ich ochroną. Nic jednak nie wskazuje na to, że taka jest intencja władz państwa. Marsze są mocno chronione przez policję państwową a agresja wobec ich uczestników spotyka się zarówno z potępieniem prominentnych przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości jak i zdroworozsądkowo myślących Polaków. Dotyczy to każdej agresji, również tej, kierowanej przeciw katolikom przez część fanatycznych środowisk lewicowych, które z braku nośnego programu społecznego próbują rozpalać wojenkę ideologiczną.

Antykatolickie harce nie przyniosą lewicy upragnionych korzyści politycznych. Tak było w PRL-u i tak samo jest w III RP.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści publikacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady Społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.


Skomentuj przez Facebooka
You don't have permission to register