Najnowsze

Napisz do nas

Jeśli chcesz by portal opublikował Twój tekst, skontaktuj się z redakcją.

Email
zachod24@zachod.pl

Telefon
+48 68 455 55 05

Adres
Kukułcza 1
Zielona Góra

Media społecznościowe

Przygania Anita Bogusławowi

To, że nie ma chemii między kandydatami na liście SLD do Sejmu, nie jest tajemnicą. Prawdopodobnie zresztą w każdym z komitetów dochodzi do tarć i bratobójczej walki. Nową jakością jest jednak otwarte wbijanie szpilek przez kandydatów, którzy w teorii powinni ze sobą współpracować.

Po konferencji prasowej na której Bogusław Wontor proponował oznaczanie miejsc parkingowych dla kobiet w ciąży, temat skomentowała Anita Kucharska – Dziedzic. Liderka Wiosny bez ogródek poinformowała, że pomysłów przewodniczącego SLD nie ma w oficjalnym programie Lewicy i jest to jego indywidualna inicjatywa.

W sprawie zabawne jest również to, że Kucharska – Dziedzic, o koledze z listy, mówi „Pan Wontor”. Wolność, równość, braterstwo do kwadratu.

 

fot. Facebook

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści publikacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady Społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.


Skomentuj przez Facebooka
You don't have permission to register