Najnowsze

Napisz do nas

Jeśli chcesz by portal opublikował Twój tekst, skontaktuj się z redakcją.

Email
zachod24@zachod.pl

Telefon
+48 68 455 55 05

Adres
Kukułcza 1
Zielona Góra

Media społecznościowe

Nie straszne mu TVP

Po wyborach, bojkocie TVP i kalkulacji, że jednak „nam się to nie opłaca”, politycy Platformy Obywatelskiej rozpoczęli szturm na telewizyjne studia przy Woronicza. Piszę o tym nie bez złośliwości, bo kalumnie wylewane na media publiczne przez wyrywnych przedstawicieli opozycji, to w ostatnich latach wręcz chleb powszedni.

Do chóru utyskujących na publiczną czwartą władzę dołączył przed wyborami szef lubuskich struktur PO, były senator, a obecnie poseł elekt, Waldemar Sługocki. Nie ma sensu przywoływać zarzutów i epitetów, którymi się posługiwał. Znamy tę argumentację.

Przywołajmy za to poranne kadry z programu w TVP Info. Zanim kolejny raz Sługocki powie coś o mediach publicznych, warto pokazać mu te zdjęcia, gdy w sympatycznej atmosferze, w świetle reflektorów, radośnie, z uśmiechem na twarzy dyskutuje z redaktorem Adrianem Klarenbachem.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści publikacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady Społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.


Skomentuj przez Facebooka
You don't have permission to register