Najnowsze

Napisz do nas

Jeśli chcesz by portal opublikował Twój tekst, skontaktuj się z redakcją.

Email
zachod24@zachod.pl

Telefon
+48 68 455 55 05

Adres
Kukułcza 1
Zielona Góra

Media społecznościowe

Murem za limuzynami!

Nie udało się. Nie pomógł nawet ujawniony w Zielonej Górze, pierwszy w Polsce przypadek koronawirusa. Mamy aferę – aferę limuzynową.

Zakup przez Urząd Marszałkowski pięciu wypasionych aut do wożenia działaczy koalicji PO-PSL-SLD wywołał lawinę krytycznych komentarzy, a rzecznik prasowy Zarządu Województwa uwija się jak w ukropie by choć w części zminimalizować straty wizerunkowe swoich pracodawców.

Timing fatalny. Dzień przed rozpoczęciem walki z patogenem, taka „wtopa”. Jak atakować rząd za brak należytego wsparcia dla zarządzanego przez województwo szpitala, gdy samemu inwestuje się w zbytki? 

Jest jedna rada. Jeśli chcesz by coś zostało dobrze zrobione, zrób to sam! Taka myśl zakwitła w głowach zarządu, a beneficjenci marszałkowskiego programu „limuzyna plus” sami ruszyli do obrony tego, co im się przecież słusznie należy. 

Przed Państwem Elżbieta Anna Polak (PO), Marcin Jabłoński (PO) i Tadeusz Jędrzejczak (SLD) i ich retoryczne popisy:

 

 

 

Nie ma co. Jest ubaw.

 

fot.Pixabay / Facebook

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści publikacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady Społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.


Skomentuj przez Facebooka
You don't have permission to register