Najnowsze

Napisz do nas

Jeśli chcesz by portal opublikował Twój tekst, skontaktuj się z redakcją.

Email
zachod24@zachod.pl

Telefon
+48 68 455 55 05

Adres
Kukułcza 1
Zielona Góra

Media społecznościowe

Marsze równości także w Świebodzinie!

Mylił się wpływowy polityk Platformy Obywatelskiej Rafał Grupiński mówiąc, że prezydent Warszawy może promować ideologię LGBT jedynie w stolicy, bo w Pleszewie czy Świebodzinie taki numer nie przejdzie. Mylił się i to sromotnie. Historia dzieje się na naszych oczach.

Burmistrz liczącej blisko 22 tys. mieszkańców miejscowości zapragnął doświadczyć tęczowej atmosfery i importować „wielkomiejskie standardy” pod rodzime strzechy. Okazją do „promocji” miasta na wyższy poziom rozwoju stały się wybory prezydenckie.

Tomasz Sielicki dostrzegł szansę i postawił wszystko na jedną kartę – Rafała Trzaskowskiego z kartą LGBT schowaną w wewnętrznej kieszeni marynarki. Oficjalnie poparł jego kampanię.

Koniec wieków średnich w Świebodzinie! Wkrótce seks edukacja w przedszkolach, doroczna parada równości, a kto wie może również hotelik dla tego i owego, tu i ówdzie. 

W zaistniałej sytuacji Rafałowi Grupińskiemu wypada połknąć język. Tomaszowi Sielickiemu zaś radzimy zastanowić się, czy przeliczył siły na zamiary i jak ocenią jego postawę mieszkańcy.

fot. Facebook

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści publikacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady Społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.


Skomentuj przez Facebooka
You don't have permission to register