Najnowsze

Napisz do nas

Jeśli chcesz by portal opublikował Twój tekst, skontaktuj się z redakcją.

Email
zachod24@zachod.pl

Telefon
+48 68 455 55 05

Adres
Kukułcza 1
Zielona Góra

Media społecznościowe

Lewica chce budować dużo i tanio. Dla każdego

Czarzasty podkreślił, że na lewicy zapanowała zgoda i między poszczególnymi kandydatami nie ma targów i wojen podjazdowych. W okręgu lubuskim komitet liczy na co najmniej dwa mandaty. – Drzemie w mieszkańcach tych ziem potencjał, dlatego kłaniam się wszystkim tym, którzy te ziemie odbudowali w czasach PRL – mówił przewodniczący SLD:

Bogusław Wontor wskazywał na problemy w polityce mieszkaniowej. Zdaniem Wontora w Zielonej Górze od kilkunastu lat nie wybudowano żadnego mieszkania komunalnego i socjalnego:

Anita Kucharska Dziedzic podkreśliła, że po 1989 roku wiele osób zostało pozostawionych samym sobie i nie otrzymało znikąd pomocy:

Włodzimierz Czarzasty pytany o aferę hejterską związaną z serwisem internetowym Sok z buraka, prowadzoną jak się okazało, przez osobę związaną z Platformą Obywatelską, odmówił komentarza w tej sprawie.

 

 

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści publikacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady Społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.
You don't have permission to register