Najnowsze

Napisz do nas

Jeśli chcesz by portal opublikował Twój tekst, skontaktuj się z redakcją.

Email
zachod24@zachod.pl

Telefon
+48 68 455 55 05

Adres
Kukułcza 1
Zielona Góra

Media społecznościowe

Czy Jabłoński ma MBA?

Sprawa ma związek ze sporem prawnym z Wojciechem Włodarskim. Jako starosta, Jabłoński podważał kompetencje byłego prezesa szpitala w Słubicach, ten potwierdził swoje wykształcenie i zażądał tego samego od polityka Platformy Obywatelskiej:

W sprawie zapadł wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego, który nakazał kandydatowi Koalicji Obywatelskiej okazanie świadectwa ukończenia studiów. Marcin Jabłoński konsekwentnie odmawia podania szczegółów swojego wykształcenia:

W sprawie wykształcenia Jabłońskiego zostało skierowane pismo do obecnego pracodawcy polityka PO. Na pytanie o ukończone studia Urząd Marszałkowski odpowiedział, że podając informacje o wykształceniu członka Zarządu Województwa, w tym o kursie MBA, wiedzę czerpano z internetu. 

Sprawa potwierdzenia wykształcenia to nie jedyny problem Marcina Jabłońskiego. Przed sądem toczy się bowiem postępowanie, w którym kandydat Koalicji Obywatelskiej jest oskarżony z artykułu 191 par. 1KK. Sprawa dotyczy tematu przejęcia władzy w powiecie słubickim z 2016 r.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści publikacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady Społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.


Skomentuj przez Facebooka
You don't have permission to register