Najnowsze

Napisz do nas

Jeśli chcesz by portal opublikował Twój tekst, skontaktuj się z redakcją.

Email
zachod24@zachod.pl

Telefon
+48 68 455 55 05

Adres
Kukułcza 1
Zielona Góra

Media społecznościowe

Wake up Neo

Po wyborach parlamentarnych wszystkie opozycyjne ugrupowania ogłosiły sukces. Wprawdzie większości w parlamencie nie ma, ale zawsze znajdzie się powód do świętowania. Przypomina to jako żywo, sytuację z kultowego Matrixa i tworzenie rzeczywistości alternatywnej na potrzeby uśpionego elektoratu.

PSL cieszy się z wyniku powyżej oczekiwań, SLD z powrotu do Sejmu, a KNF z debiutu. Tylko Koalicja Obywatelska ma problemy z uzasadnieniem swojej radości.

Jednym z pomysłów jest zebranie wszystkich pod jednym sztandarem i ogłoszenie moralnego zwycięstwa.

Taką przewrotną logikę forsuje Sebastian Ciemnoczołowski, radny wojewódzki Platformy i szef kampanii wyborczej w regionie. Na swoim profilu zamieścił taką infografikę:

 

 

Nie wiemy skąd u Ciemnoczołowskiego tęsknota do rządów jednej partii i pozostawiamy to Państwa ocenie.

W trosce o dobre samopoczucie Koalicji Obywatelskiej Interent przyniósł jeszcze jedną mapkę. Czekamy na komentarz Pana radnego.

 

fot. Twitter / https://twitter.com/SzPJanusz

Wake up Neo.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści publikacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady Społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.


Skomentuj przez Facebooka
You don't have permission to register