Najnowsze

Napisz do nas

Jeśli chcesz by portal opublikował Twój tekst, skontaktuj się z redakcją.

Email
zachod24@zachod.pl

Telefon
+48 68 455 55 05

Adres
Kukułcza 1
Zielona Góra

Media społecznościowe

Rada wygasza mandat Rewersa

Wniosek Komisji Statutowo Regulaminowej tłumaczy Andrzej Bocheński z „Zielonej Razem”:

Podczas dyskusji w ratuszu, Janusz Rewers bronił się i przekonywał, że nie dano mu szansy na odniesienie się do zarzutów:

W głosowaniu 12 radnych było za wygaszeniem mandatu, 9 przeciw, a od głosu wstrzymało się 3 radnych. Wynik ogłosił przewodniczący Rady Miasta, Piotr Barczak:

Jesteśmy pewni, ponieważ wiemy, gdzie radny Rewers mieszka – komentował Filip Gryko, przewodniczący klubu radnych Zielona Razem:

Janusza Rewersa broni kolega z klubu KO, Adam Urbaniak, który przepisy interpretował inaczej:

Urbaniakowi odpowiadał Andrzej Brachmański z „Zielonej Razem”. Radny cytował wyroki, które zapadały w podobnych sprawach i karcił Platformę, za próbę naginania przepisów:

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści publikacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady Społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.


[wpdevart_facebook_comment curent_url="https://www.zachod24.pl/8850/janusz-rewers-walczy-o-zachowanie-mandatu-radnego/" order_type="social" title_text="Skomentuj przez Facebooka" title_text_color="#385898" title_text_font_size="24" title_text_font_famely="Open Sans" title_text_position="left" width="100%" bg_color="#d4d4d4" animation_effect="random" count_of_comments="9" ]
You don't have permission to register