Najnowsze

Napisz do nas

Jeśli chcesz by portal opublikował Twój tekst, skontaktuj się z redakcją.

Email
zachod24@zachod.pl

Telefon
+48 68 455 55 05

Adres
Kukułcza 1
Zielona Góra

Media społecznościowe

Rafał Zapadka: Zdrajcy i renegaci

Komuchy z pierwszego tłoczenia rozwnuczyli się po kraju i pod postacią targowicy-opozycji nadal okupują w najlepsze wysokie pozycje społeczne oraz eksponowane miejsca w organach władzy i biurokracji. W obronie swoich przywilejów użyją wszelkich sił i środków, uciekną się do każdego łajdactwa. Nie może być inaczej, jeśli poważnie potraktować diagnozę byłego szefa TK J. Stępnia („w Polsce toczy się w tej chwili wojna o wszystko”), albo zagrzewanie zdrajców i renegatów do zemsty na obecnej władzy przez sędzię I. Kamińską („Będę szczera, pragnę zemsty”).

Są dobrze zorganizowani, posiadają liczne aktywa, są zasilani z zagranicy, często przez wrogów polskiego państwa. Są zamknięci w kilku warstwach społecznych (kastach), odgrodzonych od reszty społeczeństwa wykształconym za pierwszej komuny zwyczajem i przepisami prawnymi, które – gwarantując bezkarność (sędziowie) albo autonomię (uczelnie) – umożliwiają im pasożytowanie na państwie i wspólnocie narodowej. Ze względu na ich stosunek do wartości, na których jest ufundowany nasz naród, trzeba ich nazwać odszczepieńcami, zaprzańcami, inaczej renegatami. Jesteśmy bodaj jedynym państwem w Europie w którym renegaci cieszą się wolnością i bez przeszkód destrukcyjnie zarządzają licznymi dźwigniami władzy państwowej i samorządowej. Ich celem jest albo ponowne przejęcie pełni władzy, albo – gdyby okazało się to niemożliwe – taka decentralizacja, która ustanowi Wolne Miasto Gdańsk i Wrocław, i Poznań, a przede wszystkim Wolne Miasto Warszawa.

Od 1944 r. knuje nieprzerwanie przeciwko naszemu państwu „obóz zdrady i zaprzaństwa” (określenie Stanisława Michalkiewicza) i udało mu się podminować nasz dom donoszeniem zagranicy na polskie władze (ostatnio 18 europosłów za rezolucją przeciwko Polsce). Ponadto oczerniają (celuje w tym gazeta z Czerskiej) nasz kraj rozpowszechniając na przykład, że „Żyjemy w piekle. Piekło leży w środku Europy, między Odrą a Bugiem, i nazywa się Polska”. Według tej gazety z piekła chcą wyjść tylko mieszkańcy, którzy nie należą już do tradycyjnego narodu polskiego. Są „unio-Polakami”, którzy na wezwanie do hymnu śpiewają odruchowo „Odę do radości”. Mógłby ten nowy naród zamieszkać na zachód od Wisły, aby nie dzielić jednego terytorium państwowego z „nacjonalistycznym motłochem”, który się przesiedli do wschodnich województw.

Wroga propaganda, najpierw stalinowskich okupantów a dzisiaj renegatów, podkopała ducha Polaków. Była i jest katalizatorem „chemicznego rozkładu narodu” (określenie poety Zygmunta Krasińskiego). Ten „chemiczny rozkład”, bieżąca działalność zdrajców, oskarżanie Polski i Polaków o współudział w zamordowaniu Żydów, żydowskie roszczenia majątkowe, to detaliczne nazwy uzbrojonych ładunków wybuchowych. Zapalniki do nich są pod kontrolą „starszych i mądrzejszych”, którzy „w obcych językach [narzucają], jaki ustrój mamy mieć w Polsce”.

Zagęszcza się atmosfera w Polsce i wokół Polski. Skąd zostanie wyprowadzony kolejny cios? Z Jerozolimy, Moskwy, Berlina? Jaki numer znowu nam wytną renegaci? Jest niebezpiecznie.

Rafał Zapadka (21.01.20)

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści publikacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady Społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.
You don't have permission to register