Najnowsze

Napisz do nas

Jeśli chcesz by portal opublikował Twój tekst, skontaktuj się z redakcją.

Email
zachod24@zachod.pl

Telefon
+48 68 455 55 05

Adres
Kukułcza 1
Zielona Góra

Media społecznościowe

Policja dementuje fakenewsy Platforma Obywatelska #Lubuskie

Poszło o wpis dokonany z profilu „PO #Lubuskie” w godzinach popołudniowych.


Do sprawy bardzo szybko odniosło się biuro prasowe lubuskiej policji. Okazało się, że żadnego wezwania na bazarze w Słubicach nie było:

Skandaliczny wpis skomentował też rzecznik Komendy Głównej Policji. Mariusz Ciarka stwierdził, że zarzuty uderzają w dobre imię funkcjonariuszy, którzy z ogromnym poświeceniem pomagają w walce z koronawirusem.

 

Wpis od kilku godzin komentują szeroko internauci. Są oburzeni fałszywymi zarzutami pod adresem policjantów ze Słubic.

Twitterowy profil „Platforma Obywatelska #Lubuskie” oznaczony jest jako „konto nieoficjalne prowadzone przez sympatyków PO”. Zawiera jednak odnośniki do oficjalnej strony internetowej partii, a profil obserwują czołowi politycy ugrupowania. Na wpis w dzisiejszym Lubuskim Forum Radia Zachód powoływał się szef Platformy w regionie – poseł Waldemar Sługocki

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści publikacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady Społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.
You don't have permission to register