Najnowsze

Napisz do nas

Jeśli chcesz by portal opublikował Twój tekst, skontaktuj się z redakcją.

Email
zachod24@zachod.pl

Telefon
+48 68 455 55 05

Adres
Kukułcza 1
Zielona Góra

Media społecznościowe

Publicystyczny stream Zachód24.pl

To była kwestia czasu i ten czas właśnie nadszedł. Redakcja publicystyki Polskiego Radia Zachód rozpoczyna nowy etap swojej działalności. Od dziś nasi czytelnicy i słuchacze mogą również stać się widzami.

Wspólnymi siłami, z pomocą odrobiny technicznych możliwości i całkiem sporą dawką entuzjazmu, rozpoczęliśmy nadawanie wideo. Publicystyczny stream Zachód24 LIVE, bo tak nazywa się program, to transmitowane na żywo rozmowy dziennikarzy naszej redakcji oraz zaproszonych gości. 

W założeniu audycja ma być formą komentarza do bieżących wydarzeń społeczno politycznych w regionie, kraju i na świecie. Nie zabraknie tam analiz, ciekawych wiadomości i polemik. 

Będzie nam miło jeśli poświęcicie swój czas na oglądanie i komentowanie streama. Poniżej lista archiwalnych odcinków. O nowych zaplanowanych transmisjach będziemy informować na naszym profilu na Facebooku. Do zobaczenia!

[OGLĄDAJ NA ŻYWO PN-PT 21.07]

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści publikacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady Społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.


Skomentuj przez Facebooka
You don't have permission to register