Najnowsze

Napisz do nas

Jeśli chcesz by portal opublikował Twój tekst, skontaktuj się z redakcją.

Email
zachod24@zachod.pl

Telefon
+48 68 455 55 05

Adres
Kukułcza 1
Zielona Góra

Media społecznościowe

Upadek Sługockiego

Coś niedobrego dzieje się z przewodniczącym lubuskich struktur Platformy Obywatelskiej. Mimo, że jego formacja nie słynie z wyrafinowanych form przekazu, a politykom POKO często bliżej do niskiego lotu bulwarówek, Waldemar Sługocki uchodził za człowieka wyważonego, który zawyżał partyjną średnią kultury wypowiedzi.

Czas przeszły jest tu bardzo adekwatny. Swoimi ostatnimi działaniami poseł równa w dół sięgając do szczytnych tradycji internetowego ścieku totalnych ekstremistów.

W jednym ze swoich postów umieścił zdjęcie, na którym pozuje przy stylizowanej na klepsydrę hejterskiej agitce politycznej:

Mimo, że poseł zorientował się, że post podkopuje jego profesorski image, i po pierwszych negatywnych reakcjach swój post usunął, „Internety nie zapominają”, a skandaliczny post posła jest teraz szeroko komentowany.

 

Jak zakończy się ta historia dla Waldemara Sługockiego? Czas pokaże. Wewnątrzpartyjna rywalizacja o to kto bardziej nienawidzi, na pewno nie wyjdzie mu na dobre.

Pojawia się również inne pytanie. Na ile takie i inne przykłady agresji staną się codziennością po wyborze na urząd prezydenta, partyjnego kolegi pana posła.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści publikacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady Społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.
You don't have permission to register