Najnowsze

Napisz do nas

Jeśli chcesz by portal opublikował Twój tekst, skontaktuj się z redakcją.

Email
zachod24@zachod.pl

Telefon
+48 68 455 55 05

Adres
Kukułcza 1
Zielona Góra

Media społecznościowe

Wiemy co boli Sługockiego!

Wielki dzień dla lubuskich struktur Platformy Obywatelskiej. Nasz region odwiedziła partyjna wierchuszka w osobach posłów Grabca, Kierwińskiego i Kropiwnickiego.

Niczym sześciu króli, trzej parlamentarzyści zwiastowali jutrzejszy przyjazd wiceprzewodniczącego PO i kandydata na prezydenta, Rafała Trzaskowskiego.

Mimo, że spotkanie odbędzie się w Gorzowie, cuda ogłaszano na zielonogórskim deptaku. Wszyscy szczęśliwy, pełni optymizmu i zadowolenia, jedynie twarz Waldemara Sługockiego rysowana jest niewypowiedzianym bólem, rodzajem lęku czy też… frustracją?

fot. Facebook – Waldemar Sługocki

fot. Facebook – Waldemar Sługocki

Analiza fotografii podpowiada nam jedną przyczynę markotnego nastroju przewodniczącego lubuskiej PO. Chodzi o otoczenie medialne.

Gdyby nie mikrofony reżimowych mediów, TVP i naszej redakcji, nie byłoby chętnych do zarejestrowania wystąpień partyjnych notabli. Jak żyć?!

 

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści publikacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady Społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.


Skomentuj przez Facebooka
You don't have permission to register