Najnowsze

Napisz do nas

Jeśli chcesz by portal opublikował Twój tekst, skontaktuj się z redakcją.

Email
zachod24@zachod.pl

Telefon
+48 68 455 55 05

Adres
Kukułcza 1
Zielona Góra

Media społecznościowe

Dlaczego nie trza?

W niedzielę wybory. Mówią, że bardzo ważne i dobrze mówią. Każde są, a po nich kolejne i następne. To co sprawia, że waga ich szczególna, to takt, że odbywają się tu i teraz.

W naszych rękach los Polski i Polaków. Ciebie, mnie, Twoich bliskich, listonosza z emeryturą, ekspedientki za ladą, sąsiada przez płot. Nas, obywateli.

Jak wybrać? Stawia się przed nami dwie wizje, dwie opowieści. Każda ma swoich bohaterów, scenariusz i narratorów. Jest czas i miejsce akcji. Te opowiadania słyszymy codziennie, włączając radio, oglądając telewizję, scrolując strony serwisów www. 

Każdy z nas wybiera historię, która mu bardziej pasuje, która jest mu bliższa. Taką, której chce być częścią. Mamy do tego prawo i nikt nie może nam go odebrać. Ani szef w pracy, ani krewki krewny, ani kumple z roku czy mądrala z tv. Bez ciśnienia, bez presji, odpowiedzialnie.

Dlatego nie trza się oglądać na innych. Warto się zastanowić. Warto głosować.

Komentuj odpowiedzialnie! Odnoś się do treści publikacji, nie obrażaj rozmówców, nie używaj słów niecenzuralnych. Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do moderacji komentarzy naruszających te zasady. Administratorem Twoich komentarzy jest Facebook, który może stosować do nich także "Zasady Społeczności Facebooka".

W trosce o bezpieczeństwo użytkowników, komentarze zawierające linki nie są publikowane.


Skomentuj przez Facebooka
You don't have permission to register